UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

V MĚSÍCI ZÁŘÍ BUDOU P. UČITELKY NA JEDNOTLIVÝCH TŘÍDÁCH HOTOVĚ VYBÍRAT PENÍZE NA ŠKOLNÉ A KULTURNÍ AKCE. PROSÍME RODIČE O ZAPLACENÍ NEJPOZDĚJI DO 13.9. 2019 (PÁTEK).

ŠKOLNÉ: 150 Kč (ZÁŘÍ) NEBO 600Kč (ZÁŘÍ - PROSINEC)

KULTURNÍ AKCE 1000Kč

DĚKUJEME

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

NABÍZÍME RODIČŮM MOŽNOST PŘIHLÁSIT SVÉ DÍTĚ OD LISTOPADU NA SPORTOVNÍ ŠKOLIČKU. JEDNÁ SE O 7 LEKCÍ/480 Kč V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH. TERMÍN PODLE ZÁJMU UPŘESNÍME. KDO Z RODIČŮ MÁ ZÁJEM, NECHŤ SVÉ DÍTĚ ZAPÍŠE DO SEZNAMU V MŠ NEJPOZDĚJI DO 20.9. 2019.

PLATÍ PRO DĚTI ZE SLUNÍČKOVÉ A PIRÁTSKÉ TŘÍDY.

DĚKUJI CHALOUPKOVÁ

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

V OBDOBÍ OD 1.10. 2019 DO 31.10. 2019 SE USKUTEČNÍ PLAVECKÝ KURZ V PLAVECKÉM CENTRU MAJÁK V PARDUBICÍCH = 10 LEKCÍ/900Kč. BUDEME JEZDIT KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK.

ODJEZD Z MŠ V 8:20 HOD.

KDO Z RODIČŮ MÁ ZÁJEM PŘIHLÁSIT SVÉ DÍTĚ NA PLAVECKÝ KURZ, NECHŤ HO ZAPÍŠE DO SEZNAMU V MŠ.

PLATÍ PRO DĚTI Z PIRÁTSKÉ TŘÍDY, VOLNÁ MÍSTA BUDOU NABÍDNUTA ST. DĚTEM ZE SLUNÍČKOVÉ TŘÍDY.

ZAPISUJTE SE NEJPOZDĚJI DO ST 11.9. 2019

DĚKUJI CHALOUPKOVÁ

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

RODIČE SI VODÍ SVÉ DĚTI JIŽ OD 6:30 HOD. NA SVOU KMENOVOU TŘÍDU.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE DĚTÍ Z BERUŠKOVÉ TŘÍDY:

DĚTI Z BERUŠKOVÉ TŘÍDY BUDOU MÍT VEŠKERÉ SVOJE VĚCI DO MŠ PODEPSANÉ!